Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Vybavení provozovny - skenery a hybridní kamera

Špičkové barevné knižní skenery do formátu A1, hybridní kamera pro současné skenování a mikrofilmování, vysokorychlostní dokumentové skenery a mikrografické kamery. Skenery mají ve vybavení automatickou kolébkou zaručující nepoškození dokumentu.

Profesionální skener Bookeye 3 - A2

Knižní scanner Bookeye 3

Zařízení z nové generace knižních skenerů Bookeye 3, které je optimalizovaným a stabilním řešením pro zachování původního vzhledu historických knih, písemností, plánů, kreseb, map a dalších grafik a dokumentů a dokladů v jejich budoucí digitální podobě.

Skener BookEye 3 je osazen špičkovým skenovacím objektivem LINOS a pohyblivými bílými LED světly, synchronně osvětlujícími skenované místo předlohy.

 

Hybridní kamera Proserv A1

Hibridní kamera Proserv

Tento skener vlastníme jako jediná firma v ČR.

Multifunkční skenovací systém pro digitalizaci dokumentů vysoké kvality. Pro převod dokumentů v sobě spojuje knižní skener a skvělé zařízení pro mikrofilmování dokumentů.

 

Mikrofilm scanner Canon 800 II

Microfilm scanner Canon 800 II.

Profesionální scanner na 16/35 mm mikrofilmy, mikfrofliše, s rozlišením až do 600 dpi s automatickým zaostřováním, expozicí. Na monitoru A3 lze zobrazit zvětšeniny všech strojírenských nebo architektonických výkresů a technických návrhů s optimální úrovní detailů a čitelností i u velmi složitých výkresů či velmi malého textu.

Skener Canon na fotografie

Skenování fotografií probíhá na speciálním skeneru. Skener má nulovou zahřívací dobu díky podsvícení LED diod a rozlišení: 4800 x 9600.

dále používáme

Vysokorychlostní dokumentové skenery a Mikrografické kamery

 

Výstupní formáty: TIFF G4, JPEG, PNG, TIFF, PDF, vícenásobný TIFF, ZIP, PCX, BMP, GIF.

Proč digitalizovat s námi ?

přečtěte si všechny výhody