Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Digitalizace mikrofilmů, mikrofiší a kinofilmů

Mikrosnímkování - ukládání důležitých dat na mikrofilm

Archivujeme Vaše důležitá data na mikrofilmy nebo mikrofiše. Mikrosnímkování dokáže uchovávat data až stovky let bez ztráty čitelnosti. Například staré tisky, rukopisy, mapy ve vázaných i nevázaných předlohách je možnost převést na na toto médium. Pokud potřebuje bezpečně a kvalitně archivovat Vaše data, mikrosnímkování na mikrofilm je vhodná volba.

Dokumenty nasnímkujeme hybridní kamerou v jednom kroku na neperforovaný 35 mm mikrofilm. Mikrografickými kamerami snímkujeme na mikrofilm vázané i nevázané předlohy až do formátu A1. Digitalizace mikrofilmů zajištuje vysoké rozlišení obrazu.

Z archivních negativů zhotovujeme negativní a pozitivní kopie.

Provádíme hybridní snímkování – v jednom kroku se snímkuje předloha na mikrofilm a současně se skenuje jako digitální obraz.

 

Skenování mikrofilmů a kinofilmů

Digitalizujeme již dříve vyrobené mikrofilmy. Z vašich mikrofilmů nebo mikrofiší uděláme profesionální kopie až do formátu A0+. Skenujeme klasické kinofilmy - 16 / 35 mm a filmy 16x9 cm.

Vyrobíme zvětšeniny všech strojírenských nebo architektonických výkresů a technických návrhů s optimální úrovní detailů a čitelností i u velmi složitých výkresů či velmi malého textu.

Skenování mikrofilmů a kinofilmů provádíme na kvalitních přístrojích. Vaše data budou uložena jako digitální fotografie na DVD.

 

Další služby:

 

Kameraman Brno

Proč digitalizovat s námi ?

přečtěte si všechny výhody