Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Digitalizace diapozitivů a skenování fotografií

Digitalizace diapozitivů

Máte doma diapozitivy, na kterých jsou hezké vzpomínkové fotografie. Napadlo Vás už někdy zdigitalizovat tyto diapozitivy a prohlížet jejich obsah třeba na počítači nebo je vypálit na DVD rodině a známým ? U nás Vám pomůžeme převést diapozitivy do digitální podoby. Udělejte radost třeba svým rodičům a nechte zdigitalizovat jejich staré vzpomínky na diapozitivech.

Digitalizace diapozitivů provádíme na kvalitních přístrojích. Vaše data budou uložena jako digitální fotografie na DVD.

Skenování fotografií pro rodiny a širokou veřejnost

Chcete si klasické analogové fotografie prohlížet na počítači nebo televizi ?
Provedeme profesionální skenování fotografií a přehledně uložíme na CD nebo DVD. Ty si pak můžete volně vypálit, darovat a lépe tak sdílet s rodinou nebo známými. Profesionální skenování fotografií zaručí jejich vysokou kvalitu.

Vzpomínejte na hezké zážitky a vyndejte svoje staré fotografie ze šuplíku - určitě jste je dlouho neviděli. Digitalizace fotografií je dnes moderní. Můžete tak mít fotografie dostupné v počítači, CD nebo USB Flash nebo posílat emailem. Svěřte nám skenování vašich fotografií a oživte své vzpomínky. Ukažte Vaše fotografie rodině nebo při setkání s přáteli.

 

Pro profesionální fotografy

Fotografujete profesionálně a chcete opravdu kvalitní proces skenování Vašich analogových fotografií ?
Vlastníme kvalitní skenovací zařízení v ČR a můžeme zaručit vysokou kvalitu za zajímavou cenu. Samozřejmostí je vysoké rozlišení a možnost velkých formátů.

Podívejte se na naše reference digitalizace zde.

 

Úprava fotografií po skenování fotografií

Jsou Vaše fotografie tmavé, přesvětlené, nakřivo, zohýbané a jinak poškozené ? Nevadí, díky kvalitní technice a odbornému přístupu dokážeme mnohé napravit. Úprava (retušování) po skenování fotografií i digitalizace diapozitivů, probíhá pomocí speciálního software.

 

Další služby:

 

Proč digitalizovat s námi ?

přečtěte si všechny výhody